«Держава повинна створити умови для розвитку інновацій», - Михайло Тітарчук

25 травня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Заступник міністра економічного розвитку Михайло Тітарчук прочитав  відкриту лекцію для викладачів та студентів Національного університету «Львівська Політехніка» на тему «Інновації, інтелектуальна власність, державно-приватне партнерство».

«Значна частина стартапів – це бізнес-ідеї. Тож це - реальний сектор економіки. Для прикладу 38% ВВП Сполучених Штатів – це інтелектуальна власність. Найголовніше у цьому сегменті - не лише створення законодавчого врегулювання, а й формування фахового складу. Коли ми говоримо про патентування винаходів то це одне, але треба пам’ятати ще про охорону інтелектуальної власності.

В межах спілкування з викладацьким складом та студентами університету, заступник міністра презентував створення Центру підтримки технології та інновацій. За словами міністра, це дасть поштовх до розвитку економіки.

Також розглянули питання регуляції бізнесу, створення сприятливих умов для розвитку ідей молоді, розвиток інноваційних можливостей.

«Ми розуміємо, що стартапи можуть не вдатися з першого разу, тому держава готова інвестувати у такі речі значні кошти.  Сумарно ми можемо говорити про 100 млн грн на підтримку таких проектів. В залежності від результату залучатимемо все більше коштів», - наголосив Михайло Тітарчук

Окрім того, Михайло Тітарчук поділився планами щодо нового законопроекту «Про розвиток інновацій», що має створити умови для підтримки інновацій.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ