Народний дитячий хореографічний ансамбль «Полуничка» відзначив своє 25-річчя

16 травня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

15 травня у  Львівському національному академічному театрі опери та балету відбулись урочисті заходи з нагоди 25-річчя Народного дитячо-юнацького хореографічного ансамблю народного танцю «Полуничка».

Зі святом присутніх привітала заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

"Щиро вітаю Вас з таким прекрасним ювілеєм. Перш за все, вітаю діток, які сьогодні є прикладом для іншої молоді. Прикладом того, що Україна сильна не лише танками та гарматами, але й танцями. За танцем можна визначити характер та історію народу. Танець - це симфонія, а кожен Ваш рух - ноти. Зичу Вам написати ще не одну таку симфонію", - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Також за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток та популяризацію національного хореографічного мистецтва та з нагоди 25-річчя створення колективу подяку голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки оголосили колективу народного дитячого-юнацького хореографічного ансамблю народного танцю ""Полуничка".

Довідково:

Добинда Наталія Григорівна – створила ансамбль у 1993 році у школі № 53, а пізніше паралельно у школі № 23 Шевченківського р-ну м. Львова танцювальний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА» – це шкільний колектив у двох школах і гімназії, який є одним цілим колективом. На даний час колектив працює у трьох навчальних закладах – початковій школі III ст. з поглибленим вивченням англійської мови № 53, середній школі № 23 і Львівській гімназії «Престиж» з поглибленим вивченням іноземних мов – і налічує понад 450 дітей.

Колектив презентував виконавське мистецтво у Франції, Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Італії, Іспанії, Фінляндії, Австрії, Швеції, Угорщини та інших країнах.

У 2005-2013 роках учасники ансамблю здійснили Прощі до Святого міста Люрд (Франція), де виступали перед прочанами зі всього Світу і парафіянами Української греко-католицької церкви – єдиної нефранцузької церкви в Люрді.

З 2006 року «ПОЛУНИЧКА» кожного року виступає на Міжнародному фестивалі «Сонце-радість-краса» у м. Несебр (Болгарія) і завжди займає призові місця.

У 2008 році ансамбль «ПОЛУНИЧКА» взяв участь у Днях України на острові Мадейра (Португалія).

У 2009 році ансамбль відвідав з концертними виступами Санта-Клауса у його селі-резиденції біля м. Рованіємі (Фінляндія). В цьому ж році «ПОЛУНИЧКА» взяла участь у Міжнародному фестивалі дитячої творчості у м. Фетхіє (Туреччина).

У листопаді 2010 року народний дитячий хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА» організував і провів 2-й Міжнародний фестиваль народного танцю «Полуничка і друзі» (5 країн).

У 2012 році (квітень) «Полуничка» знову взяла участь у Міжнародному фестивалі дитячої творчості у м. Фетхіє (Туреччина).

У 2012 році (вересень) «ПОЛУНИЧКА» була гостем справжнього старовинного сардинського весілля Antiko Spozalizio Selargino у м. Селарджіус (біля Кальярі, Італія).

У 2012 році (грудень) ансамбль знову відвідав з концертними виступами Санта-Клауса у його селі-резиденції біля м. Рованіємі (Фінляндія).

1 жовтня 2013 року " Полуничка " виборола Гран-Прі дитячого фестивалю-конкурсу " Крок до зірок" м.Київ (Україна) - найпочесніший дитячий конкурс в Україні.

 6 вересня 2015 року у м.Красічині (Польща) – «Полуничка» брала участь у флешмобі «Український гопак» - з найбільшою кількістю виконавців, який був зареєстрований у Книзі Рекордів Гіннеса.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.06.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2465
+57
Очікують
результати тесту:
201
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
1915
+181
Не підтверджено діагноз:
8544
+835
Одужало:
490
+52
Померло:
62
+2
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ