На засіданні Координаційної ради розглянули пропозиції до проведення Третього щорічного форуму громадських організацій

10 травня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 10 травня, відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства, в межах якого розглянули пропозиції  до проведення Третього щорічного форуму громадських організацій «Партнерство та розвиток».

Під час засідання підбили підсумки виконання Плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння  розвитку громадянського суспільства на 2018 у Львівській області за І квартал.

«Відповідно до плану заходів на Львівщині відбуваються консультації та круглі столи із представниками громадянського суспільства, яких провели уже більше п’яти сотень. Окрім того, за кожним пунктом плану заходів триває робота. Профільні комісії громадської ради дуже активно співпрацюють із департаментами, тож  громадські організації подають свої пропозиції та бачення, які теж активно залучаються у роботу», - зазначила директор департаменту внутрішньої  та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

Окрім того, розглянули пропозиції співпраці органів влади з інститутами громадянського суспільства в умовах децентралізації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ