Львівська політехніка запрошує на свято знань та інтелекту

18 квітня 2018р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У п'ятницю, 20 квітня, на території, прилеглій до головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. С. Бандери, 12) вчетверте поспіль відбудуться традиційні Наукові фестини. Урочисте відкриття свята науки та інтелекту відбудеться об 11:00 год.

Цьогорічна програма Наукових фестин – насичена й різноманітна. Представники всіх навчально-наукових інститутів, коледжів та нещодавно відкритої стартап-школи продемонструють свої наукові розробки і винаходи.

Також на учасників та гостей фестин очікує обширна екскурсійна програма: вони побувають в історичній актовій залі головного корпусу, музеї історії Львівської політехніки, котра нещодавно відзначила свій 200-річний ювілей, університетській обсерваторії, геодезичній лабораторії «Геотераса», Науково-технічній бібліотеці.

Окрім цього, пройдуть розмаїті та цікаві вікторини, конкурси і змагання, майстер-класи та тренінги, зокрема від «Політехніка-Еколенду», виставки та ділові ігри, відбудуться презентації студентських проектів «Розумна дорога» та «Міжнародна економіка за 1001 ніч», показові виступи розумних робото-машинок, захоплюючий квест «Політехніка Incognita».

В актовій залі університету пройде представницький шаховий турнір, у якому почесними гостями будуть провідні львівські гросмейстери. А ще будуть різноманітні спортивні змагання: баскетбольний фрістайл, показові виступи майстрів гирьового спорті, армреслінгу і карате, шоу екстремалів.

Відвідувачі свята знань матимуть змогу почути виступ піаністів, що гратимуть на вуличному фортепіано, ознайомитися із мобільним додатком «Тустань: доповнена реальність», отримати урок у майстер-класі танців, побувати в органному залі на концерті «Наукові акорди Львівської політехніки».

Детальніше з програмою заходів можна ознайомитися ТУТ.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4599
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+121
Одужало:
1057
+48
Померло:
183
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ