Міжнародний день театру: на Львівщині тривають святкування

27 березня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 27 березня, у всьому світі відзначають Міжнародний день театру. З цієї нагоди у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М.Заньковецької відбулись урочистості.

З професійним святом театралів привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

"Я дуже вас люблю, тому що ви - справжні. Ви ніколи не розмінюєтеся на дрібниці. Ви справжні тому, що ви є українцями не лише за своєю формою та змістом, ви українські по суті. У той час, коли наші хлопці тримають в руках зброю, ви так само її тримаєте та робите усе для того, щоб ми ніде не похитнулися. Щоб ми не скривили ні душею, ні справою, ні серцем. І за це я вам безмежно дякую. Нехай Божа іскорка, що є у ваших серцях та Божа допомога, що допомагає творити вам чудеса, ніколи вас не покидає", - зазначив Олег Синютка.

Указом Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, культурно-освітній розвиток української держави,вагомі трудові досягнення , багаторічну сумлінну працю орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня нагородили народну артистку України Зелізну Дарію.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток культури та мистецтва та з нагоди 100-річчя з часу заснування Національного академічного українського драматичного театру ім. М.Заньковецької подякою Прем’єр-Міністра України нагородили кращих представників театрального мистецтва.

Окрім того, за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сучасного українського театрального мистецтва та з нагоди Міжнародного дня театру подяку голови Львівської обласної державної адміністрації оголосили найкращим представникам галузі.

Опісля вручення нагород, заньківчани представили на розгляд глядачів  святковий театральний капустяник.

Ключові слова:

театрЛьвівщина

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ