На Львівщині відзначили працівників театру

27 березня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 27 березня, світова спільнота відзначає Міжнародний день театру. З цієї нагоди у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулись урочистості.

В межах заходу за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сучасного театрального мистецтва голова Львівської ОДА Олег Синютка нагородив відзнаками працівників театрів області.

«Актори – це ті, хто мають Божу іскорку і презентують своє мистецтво для багатьох, глядач натомість прагне долучитись до надзвичайного, невимовного та прекрасного. Львівщина – щаслива в Бога, адже тут живуть люди, які мають витончені відчуття, неперевершений смак, і для такого глядача Всевишній подарував нам когорту надзвичайно талановитих театралів. І всюди, де ми говоримо про Львівщину, чи то в Україні чи за кордоном, ми завжди наголошуємо на тому, що наша область – це край надзвичайно творчих людей, які дарують свій талант іншим. Низький уклін вашій праці», -  зазначив Олег Синютка.

Почесні грамоти та подяки голови облдержадміністрації отримали Юрій Федчук, Надія Крат, Олег Коваль, Василь Сидорко, Євген Петров, Галина Стричак, Ігор Лев, Наталія Пелех, Алла Шкондіна, Володимир Мельніков, Тамара Горгішелі, Назарій Павлик, Мар’яна Бовцайло, Жанна Мурая, Володимир Чухонкін, Людмила Осташ, Петро Радейко, Богдан Стасишин.

«Ми належимо до тої обраності, яка несе величезну силу енергії в культуру, власне через яку відбувається народ, нація, країна. Нашим інструментом є підсвідомість, фантазія, душа, власне тіло. І з того інструментарію виникають ті образи, які часто залишаються в історії назавжди», -  зазначив генеральний директор та художній керівник Львівської Національної опери, народний артист України Василь Вовкун.  

Додамо, що Всесвітній день театру - міжнародний день вшанування театру як надбання культури і вшанування всіх робітників театру від театральних режисерів, акторів і сценографів до білетерів. Ініціатива святкування Всесвітнього дня театру належала Міжнародному інституту театру.

Ключові слова:

відзначеннятеатр

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ