На Львівщині розглядають можливість запровадження «Єдиного вікна» для майданівців

23 березня 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

В області розглядають можливість запровадження «Єдиного вікна» для надання допомоги постраждалим учасникам  Революції Гідності. Таку ініціативу озвучили сьогодні, 23 березня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з постраждалими майданівцями.

«Єдине вікно» функціонуватиме на базі Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках, та стане платформою співпраці державних органів, представників медичної, правоохоронної та соціальної сфери для надання комплексної допомоги постраждалим під час Революції Гідності.

«Наші переконання змінили історію України. І дуже важливо зараз не залишатись осторонь проблем тих, хто постраждав під час Революції Гідності, відстоюючи права і свободи людини, та європейське майбутнє України», -  наголосив Олег Синютка.

Додамо, що в межах зустрічі очільника області із постраждалими майданівцями порушили питання про надання статусу, забезпечення державними та обласними  соціальними гарантіями, встановлення інвалідності та медичного забезпечення учасників Революції Гідності.  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 05.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6690
+120
Очікують
результати тесту:
485
+156
Підтверджені випадки COVID-19:
10223
+156
Одужало:
2629
+123
Померло:
275
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ