Європейська Бізнес Асоціація поглиблюватиме співпрацю із правоохоронцями задля підвищення безпеки

26 лютого 2018р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 26 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками Європейської Бізнес Асоціації, аби узгодити напрями подальшої співпраці влади і бізнесу в контексті забезпечення безпеки.

У зустрічі також взяли участь керівники правоохоронними та контролюючих органів, зокрема прокуратури, митниці, нацполіції тощо.

Представники Бізнес Асоціації подякували за можливість зустрітися та в колі компетентних осіб порушити питання, що найбільше цікавлять бізнесменів на Львівщині, зокрема, іноземних інвесторів.

«Питання безпеки – як особистої, так і безпеки ведення бізнесу – для Львівської облдержадміністрації принципове та пріоритетне. Задля підвищення ефективності роботи варто впроваджувати та поширювати позитивні спільні практики», - зазначив Олег Синютка.

В межах зустрічі обговорили також нові митні правила та їх вплив на розвиток бізнесу на Львівщині. Поза тим, представники правоохоронних органів наголосили на результативності впровадження технічних засобів та акцентували на актуальності захисту персональних даних та комерційних таємниць.

«Ми розуміємо, що безпека на різних рівнях залежить, перш за все, від самих представників бізнесу. Співпраця Бізнес Асоціації із правоохоронними органами має сприяти підвищенню авторитету одних та інших», - зазначив Голова Регіональної координаційної ради Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Антон Подільчак.

В межах зустрічі зійшлися на думці  про потребу проведення консультацій для бізнесменів щодо захисту особи та бізнесу, а також у проведенні спільних превентивних заходів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 06.07.2020 09:40
Пацієнтів загалом звернулось:
4178
+37
Очікують
результати тесту:
485
+37
Підтверджені випадки COVID-19:
6301
+105
Одужало:
965
+75
Померло:
164
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ