Визначили переможців обласних змагань бадмінтону за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини-2018

21 лютого 2018р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Завершилися командні змагання з бадмінтону серед збірних команд районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад за програмою ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини, ХІ обласних ігор ветеранів спорту та VI спортивних ігор серед людей з інвалідністю під егідою управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, обласних центрів «Спорт для всіх» та «Інваспорт», асоціації ветеранів спорту та обласної федерації бадмінтону.

У змаганнях взяли участь 49 збірних команд, серед яких у категорії «Дорослі» - 26 команд, у категорії «Ветерани» - 18 команд та 5 команд змагалося за перемогу в кваліфікаційній групі спортсменів з інвалідністю. Всього в ігровому залі обласної ДЮСШ перемогу виборювали 142 спортсмени.

Серед кращих виявилися:

в категорії «Дорослі» 1 місце посіла команда Галицького району міста Львова, 2 місце виборола команда м.Дрогобич, а 3 місце за командою зм.Стрий.
в категорії «Ветерани» «золото»здобула команда Галицького району м.Львова, «срібло» отримала команда з м.Стрий та «бронзу» виборола збірна Жовківського району.
в категорії «Спортсмени з інвалідністю» перемогу святкували представники Миколаївського району, 2 місце посіла команда міста Нового Роздолу, а замкнули трійку призерів бадмінтоністи Самбірського району.

Усі переможці та призери були нагородження кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ