На Жидачівщині запрацювали нові виробничі потужності

6 лютого 2018р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 лютого, у Гніздичівській об'єднаній територіальній громаді, Жидачівського району ввели в експлуатацію новий цех ПАТ "Кохавинська паперова фабрика" з виготовлення паперових рушників, що включає в себе дві лінії виробництва. Розширення виробничих потужностей дозволить додатково працевлаштувати 24 працівників.

У відкритті взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка.

"Минулого року ми відкрили 84 нових виробництва і дали можливість працювати тут, на Львівщині, понад 8 тисячам людей. Цього року ми плануємо відкрити не менше. І такі речі, які ми сьогодні спостерігаємо на цій фабриці, повинні бути у кожному районі Львівщини. Дуже важливо, що це виробництво працює на експорт. Ми маємо гарантований ринок збуту у Чехії, Словаччині, Угорщині", - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

В проект інвестували 2 млн євро. На підприємстві працює понад 300 осіб. З грудня 2016 експлуатується нова виробнича лінія продуктивністю 1 тис тонн. в місяць, в яку інвестовано три мільйони євро. Завдяки цьому фабрика виготовлятиме в місяць понад 3,5 тис тонн продукції.

«Минулого року ми виготовили товарної продукціі на 420 млн грн. В порівнянні з 2016 роком – це на третину більше. Цього року із новим цехом є підстави стверджувати, що ми перетнемо позначку у 550 млн. Продукція користується великим попитом, тому плануємо збільшувати експорт», - наголосив директор підприємства Михайло Титикало.

Завдяки оновленню та удосконаленню виробництва, підприємство демонструє високі темпи росту об'ємів виробництва та гарантує високу якість своєї продукції. Потужність паперових машин становить 19 тис тонн на рік, переробного обладнання – 90 млн рулонів на рік, підприємство володіє мережею збуту та власним транспортом.

Довідка:

ПАТ "Кохавинська паперова фабрика" - підприємство целюлозно-паперової промисловості, виробничі потужності якого знаходяться в смт. Гніздичів, Жидачівського району, Львівської області.

Предметом дiяльностi товариства є: виробництво паперу та виробiв з нього i їх реалiзацiя, зовнiшньо-економiчна дiяльнiсть, торгово-посередницька дiяльнiсть, виробництво товарiв народного споживання.

Обсяг експорту на підприємстві становить близько 40%. Основними споживачами продукції є ТзОВ ВМ Plus (Чехія), ROM-EST EURO (Румунія), ТД "Кохавинка", (м.Київ), ФОП Вайнагій (смт. Гніздичів), СП ТОВ "Київ-Захід" (м.Червоноград), ФОП Колінко (м. Трускавець), ТзОВ "Нова Сервіс" (м. Пустомити), ТОВ ТДК (м. Тернопіль). Частину продукції експортують у Білорусь, Молдову, Угорщину та Нідерланди.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7410
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11142
+161
Одужало:
2949
+13
Померло:
309
+4

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ