Капремонт лікарень, реконструкція доріг та об’єктів соціальної сфери - «Укргазвидобування» інвестувало 12 млн грн у розвиток області

11 січня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

ПАТ «Укргазвидобування» виділило 12 млн грн на фінансування проектів з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання об’єктів соціальної та дорожньої інфраструктури населених пунктів області, розвитку нафтогазової галузі на території області та підвищення енергетичної безпеки України в цілому. Фінансування здійснюється у межах діючого Меморандуму про співпрацю у сфері соціального розвитку Львівської області та підписаної у 2017 році Угоди між ПАТ «Укргазвидобування» Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською обласною радою.

«Укргазвидобування» за результатами 2017 року стала однією з найбільших компаній по сплаті податків до зведеного бюджету. Чесні, прозорі правила застосування сучасних технологій, використання найновіших технологій, використання нових розробок – це приклад того, якими мають бути сучасні, модернові державні компанії України. І те, що з ініціативи «Укргазвидобування» за підтримки обласної адміністрації ми спільно маємо можливість реалізовувати соціальні проекти – це є підтвердження того, що «Укргазвидобування» є соціально орієнтованою компанією. Дуже важливо, що компанія не просто залучає людей до вибору проектів, а й контролює якість проведення робіт і використання грошей, - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка. - Якщо говорити про минулий рік, то ми вперше на Львівщині долучилися до відновлювальних робіт у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону і це свідчить про те, що в компанії працюють справжні патріоти і у бізнесі, і у житті».

Так, в межах зазначеної угоди реалізовано ряд соціально важливих проектів, зокрема, таких як благоустрій території Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, капітальні ремонти операційного блоку хірургічного відділення обласної клінічної лікарні та рекреативно-просвітницьких приміщень при храмі РГ УГКЦ парафії Покрови Пресвятої Богородиці у м. Львові, ремонт житлового будинку в с. Липівка Миколаївського району та тротуарів у м. Соснівка м. Червогограда.

Окрім цього, у 2016 році в межах зазначеного Меморандуму також підписали Угоду на 5 млн грн на фінансування соціально важливих проектів, що стосувалися капітального ремонту Народних Домів в м. Дрогобич, Дрогобицького, Перемишлянського, Яворівського та Турківського районів, реконструкції та будівництва зовнішнього освітлення в Дрогобицькому, Турківському та Яворівському районах.

 

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 31.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2339
+26
Очікують
результати тесту:
129
+26
Підтверджені випадки COVID-19:
1669
+50
Не підтверджено діагноз:
6832
+112
Одужало:
409
+30
Померло:
54
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ