У департаменті міжнародного співробітництва шукають кадри

10 січня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА, Відділ кадрової роботи та нагород апарату ОДА

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної службикатегорій «Б» та «В», а саме:

- начальника відділу супроводу та реалізації проектів міжнародної технічної допомоги;
- начальника відділу промоції;
- спеціаліста відділу супроводу та реалізації проектів міжнародної технічної допомоги департаменту.

Вимоги до кандидатів:

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (для категорії «Б») та не нижче молодшого бакалавра, бакалавра (для категорії «В»). Надається перевага кандидатам на посаду із спеціальностями у галузі знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право»;
- вільне володіння державною мовою;
- професійні знання;
- аналітичні здібності;
- управління організацією роботи та персоналом;
- відповідальність;
- інноваційність та креативність;
- вміння працювати в стресових ситуаціях.

Документи, необхідні для участі в конкурсі:

1.  Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява або з використанням комп’ютерної техніки (із проставленням власноручного підпису) про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), до якої додається резюме у довільній формі.

3.  Письмова заява, в якій повідомляє, що до нього (неї) не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», і надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно нього (неї), відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4.  Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка (затверджена наказом Національного агентства України з питань державної служби  від 05.08.2016  №156);

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (роздрукована декларація кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Документи подаються за адресою: м. Львів вул. В.Винниченка, 18, каб.111, тел.: 261-30-78

Термін подання документів: 15 днів з дня оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби, а саме до23.01.2018 р.

Перший етап конкурсу (тестування на знання законодавства) відбудеться 25.01.2018 р. об 11.00 год. за адресою м. Львів, вул. В. Винниченка,18 каб.112.

Ключові слова:

кадрироботавакансії

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ