На Дрогобиччині відзначили річницю створення союзу ветеранів АТО

16 грудня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 16 грудня, у Дрогобицькому міському народному домі ім.Івана Франка відбулися урочистості з нагоди річниці створення Дрогобицького відокремленого підрозділу Всеукраїнського союзу ветеранів АТО.

Відкрив урочистості голова організації Олег Кіндратів, який щиро подякував за співпрацю та порозуміння побратимам, волонтерам, обласній, районній та міській владі. За його пропозицією присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих та померлих побратимів.

Поблагословив учасників дійства та вручив грамоту владика Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Ярослав.

Голова ОДА Олег Синютка подякував ветеранам АТО Дрогобиччини, владиками Ярославу і Якову, місцевій владі та громаді за порозуміння та громадянський спокій в регіоні. Він також подякував Українським захисникам за те, що ми сьогодні маємо можливість мирно працювати, виконуючи кожен свої обов’язки, ростити дітей, радіти життю.

«Ви повинні з гордістю носити військову форму захисника України, а також пам’ятати, що ви, як і ми – представники влади, завжди знаходимося під пильним поглядом оточуючих. Тому маємо поводити себе гідно, виважено, щоб бути прикладом для інших» , - наголосив Олег Синютка, звертаючись до ветеранів АТО.

Очільник області побажав перемоги та процвітання Україні, щоб всі хлопці повернулися з фронту живими та неушкодженими, щоб наш ворог бачив, що Україна була, є і буде завжди, що ми сильна згуртована нація.

Голова ОДА вручив Почесні грамоти облдержадміністрації  Олегу Кіндратіву та іншим членам організації, а також сертифікат на придбання музичної апаратури учаснику АТО, волонтеру, співаку Максимові Перев’язку.

З концертною програмою виступили учасники проекту «Пісні війни» Зеновій Медюх та Максим Перев’язко.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 09.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4395
+88
Очікують
результати тесту:
485
+88
Підтверджені випадки COVID-19:
6681
+119
Одужало:
990
+16
Померло:
174
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ