Українські та іноземні дипломати передали вихованцям інтернату подарунки від Святого Миколая

15 грудня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 грудня, українські та іноземні дипломати відвідали Верхньосиньовидненську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-II ступенів «Надія» у Сколівському районі і передали подарунки вихованцям закладу. Таку благодійну акцію до Дня Святого Миколая 6-й рік поспіль організовує Дипломатичний клуб Львова.

Посланцями Чудотворця для вихованців закладу стали керівники і співробітники Представництва МЗС України у Львові, генеральних консульств Польщі та Чехії, почесних консульств Австрії, Бельгії, Болгарії, Білорусі, Бразилії, Ізраїлю, Казахстану, Кореї, Латвії, Литви, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Угорщини і Франції, а також департаменту міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Від Святого Миколая гості передали малечі солодощі, одяг, взуття, розвиваючі іграшки, спортінвентар, а також інші речі необхідні для роботи закладу.

Зазначимо, що упродовж останніх років члени Дипломатичного клубу Львова надали потребуючим дітям Львівщини допомоги на понад 600 тисяч гривень, у тому числі важкохворим дітям, дітям-сиротам та молоді з особливими потребами.  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4800
+75
Очікують
результати тесту:
485
+75
Підтверджені випадки COVID-19:
7321
+171
Одужало:
1167
+25
Померло:
193
+5

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ