Співпраця Львівщини із Діловою радою Україна – США сприятиме залученню в регіон нових інвестицій

2 листопада 2017р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 листопада, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із Президентом Ділової ради Україна – США Морганом Вільямсом.

Очільник області подякував гостю за візит та відзначив високу результативність співпраці нашої країни із Діловою радою.

В межах зустрічі Олег Синютка ознайомив президента ради із тенденціями відкриття нових підприємств на Львівщині та наголосив на високому професійному рівні фахівців, яких готують навчальні заклади Львова та області.

Сторони також порушили питання можливого залучення американських інвестицій на Львівщину.

«Варіантів для розвитку американського бізнесу – дуже багато. Починаючи із альтернативної енергетики та розвитку інфраструктури, і звершуючи туристичним потенціалом нашого регіону», - зазначив під час розмови Олег Синютка.

Морган Вільямс, своєю чергою, відзначив правильний вектор розвитку області.

«Львівщина – ідеальне місце для ведення бізнесу. Американські компанії, що уже працюють в Україні відзначають, що влада у Львівській області допомагає у розвитку та швидкому оформленні всіх документів. Це дає поштовх залученню нових інвестицій та сприяє формуванню позитивного бізнес-іміджу Львівського регіону», - наголосив президент Ділової ради Україна – США Морган Вільямс.

За підсумками зустрічі сторони домовились про створення спільної програми популяризації Львівщини серед потенційних американських інвесторів.  

Ключові слова:

бізнесділова радаСША

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.07.2020 10:20
Пацієнтів загалом звернулось:
4235
+57
Очікують
результати тесту:
485
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
6445
+144
Одужало:
971
+6
Померло:
164
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ