Львівщина візьме участь у проекті «Трансформація фінансового сектору» Агентства США з міжнародного розвитку

1 листопада 2017р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 листопада, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із керівником проекту «Трансформація фінансового сектору» USAID Робертом  Бондом. В межах зустрічі сторони порушили питання співробітництва та перспектив продовження співпраці.

Олег Синютка подякував гостям за 25-ти річну співпрацю Агентства США з міжнародного розвитку USAID з Україною та Львівською областю зокрема.

Під час зустрічі голова Львівської ОДА ознайомив представників проекту із досягненнями Львівщини у сфері залучення інвестицій та роботі із покращення середовища для ведення бізнесу. 

«Ми маємо позитивну динаміку в сфері інвестування, але потреба малого і середнього бізнесу в доступних кредитах все ще зберігається. Тому над доступом бізнесу до фінансових ресурсів треба працювати», - зауважив очільник області Олег Синютка.

Керівник проекту «Трансформація фінансового сектору» USAID Роберт  Бонд запропонував співпрацю у кількох напрямах: доступ малого і середнього бізнесу до фінансового ресурсу, пенсійна реформа, розвиток небанківських фінансових установ та товарно-біржових ринків,а також підвищення фінансової грамотності.

«Ми розпочинаємо другий рік нашої роботи над проектом, і нас дуже цікавить розширення нашої діяльності у Львівській області. Ми можемо налагодити співпрацю у будь-якому із п’яти напрямів нашої роботи. Водночас, ми готові почути, які пріоритети в розвитку має Львівщина та підтримати ці ініціативи», - зазначив Роберт  Бонд.

Проект має на меті перетворення фінансового сектору України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства усіх розмірів та слугує потребам громадян.

Довідково:

Програми, які реалізуються наразі на території Львівської області за підтримки USAID: навчальні програми професійного зростання, український медійний проект (У-Медіа), програма «Лідерство в економічному врядуванні (ЛЕВ)», розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС) та зміцнення місцевої фінансової ініціативи в Україні (ЗМФІ-ІІ).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4599
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+121
Одужало:
1057
+48
Померло:
183
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ