На Львівщині розпочали роботу над впровадженням наказів МВС щодо місцевості між кордоном та прикордонними інженерними спорудами

25 жовтня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 25 жовтня, відбулася службова нарада щодо практичного впровадження двох наказів Міністерства внутрішніх справ. Зокрема, наказу про в’їзд і перебування в місцевості між державним кордоном та лінією прикордонних інженерних споруджень громадян України та інших осіб, а також про порядок взаємодії дільничних інспекторів прикордонної служби та Нацполіції.

До засідання долучились представники обласної влади, Львівського та Мостиського прикордонного загонів, Національної поліції, а також обласного управління лісового та мисливського господарства.

В межах наради порушили питання облаштування спеціальних місць пропуску між державним кордоном і лінією  інженерних споруд.  Зокрема, закцентували увагу на порядку в’їзду і перебування на цій території місцевого населення та транспорту з метою сільськогосподарських робіт, рибальства, випасу худоби та подорожей.

Окрім того, учасники засідання зійшлися на думці про доцільність спільної скоординованої роботи між дільничними інспекторами прикордонної служби та офіцерами Національної поліції України. В межах напрацьованого плану мають намір організовувати спільні рейди, профілактичні заходи, взаємодію із громадськими формуваннями та оперативний обмін інформацією між структурами.

За підсумками службової наради ухвалили рішення про проведення наступних робочих засіданнях задля узгодження спільних дій щодо порядку практичного впровадження наказів Міністерства внутрішніх справ із залученням представників відповідних підрозділів Володимир-Волинського, Сокальського, Іваничівського, Жовківського та Яворівського районів.

Ключові слова:

кордонлініянаказ МВС

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 05.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6690
+120
Очікують
результати тесту:
485
+156
Підтверджені випадки COVID-19:
10223
+156
Одужало:
2629
+123
Померло:
275
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ