Підготовчі роботи із будівництва нового моста у Жидачеві очікують розпочати ще цього року

13 жовтня 2017р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Про це сьогодні, 13 жовтня, заявили голова Львівської ОДА Олег Синютка та міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Найскладніший міст, який на сьогоднішній день є – це міст, який сполучав Жидачів і Ходорів. Він  довжиною майже 100 метрів і ніс на собі великі транспортні навантаження. Тому цього року ми готуємо документацію і проведемо тендер. Якщо дозволять погодні умови, то уже в зимовий період ми розпочнемо підготовчі роботи. Але мушу відзначити, йдеться не про ремонт старого моста, а про будівництво нового. Тому це не буде зроблено за декілька місяців, а за більш довгий період часу», - наголосив Олег Синютка.

«Ми сьогодні пришвидшуємо ремонт дороги від Жидачева у сторону Нового Роздолу, який би дав можливість комфортно об’їжджати цей міст. Він визнаний аварійним, на ньому цілком допустимим є прохід пішоходів, але час від часу місцеві мешканці на свій страх і ризик розсувають бар’єрні огорожі і стараються використовувати міст за призначенням. Я би дуже просив людей не ризикувати і своїм життям», - додав очільник області.

У свою чергу Володимир Омелян заявив: «Цього року ми розпочали програму відбудови українських мостів. Відтак, ми плануємо відбудувати більше 80-ти мостів».

Нагадаємо, у березні, в селі Заліски Жидачівського району на Львівщині обвалилася частина мосту через річку Дністер.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4645
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+104
Одужало:
1113
+56
Померло:
186
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ