Олег Синютка та Володимир Омелян оглянули ремонт дороги Східниця-Пісочна (+відео)

13 жовтня 2017р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 13 жовтня, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянули ремонт шляху Східниця-Пісочна, на відтинку поблизу смт Меденичі.

Загалом тут відремонтують понад 33 км шляху за 275 млн гривень.

«Я радий, що ті обіцянки, які ми давали, виконуються. У минулому році ми почали відновлення українських доріг,  до кінця поточного плануємо відремонтувати мінімум 2 тисячі кілометрів  доріг загальнодержавного значення по Україні. Але ключове завдання яке стоїть перед нами – це  зберегти створення дорожнього фонду, це передбачено у проекті бюджету в цьому році – з 1 січня 2018 року він повинен запрацювати, має відбутись децентралізація Укравтодору, тобто 120 тис кілометрів доріг переходить на відповідальність областей із фінансуванням з Дорожнього фонду, і на це спрямована наша робота. Львівщина будує дороги якісно, цей темп зберігається і у минулому, і в цьому році, я переконаний, що так само буде і у наступному році. Щодо митного експерименту, я сподіваюся він буде продовжений на наступні роки,  допоки повноцінно запрацює дорожній фонд», - наголосив під час огляду дороги Володимир Омелян.

У свою чергу очільник Львівщини Олег Синютка зазначив: «Ми цього року планували вийти на обсяги виконання робіт більше 600 кілометрів, що на 100 кілометрів більше, ніж у попередньому році, друга частина року проходить набагато складніше,  тому що виникли питання із постачанням сипучих матеріалів і це сьогодні  головна перешкода, яка не дає можливості зберегти ті темпи, які були в першому півріччі. Але, не зважаючи на це, ми поставили перед собою завдання – всі ці дороги магістрального характеру – Миколаїв-Жидачів, Пісочне- Східниця, Дрогобич-Самбір та інші завершити у цьому сезоні. Я вдячний міністерству інфраструктури за ту допомогу, яку ми маємо  щодо виділення коштів на ремонт доріг, тому що політика, яку запровадило міністерство інфраструктури щодо впровадження Дорожнього фонду, гарантуватиме виділення коштів і продовження Митного експерименту і дає добрі сподівання і на 2018 рік»

 Зазначимо, автомобільна дорога Східниця-Пісочна має важливе значення для розвитку туристичного та рекреаційного потенціалу області, адже є основним сполученням із курортними зонами – Східницею, Трускавцем та Бориславом.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4645
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+104
Одужало:
1113
+56
Померло:
186
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ