На Міжнародній агропромисловій виставці у Харкові Підписали Меморандум про співпрацю в сфері сільськогосподарської кооперації

5 жовтня 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 5 жовтня, у м. Харків розпочався один із найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі – Міжнародний форум «Агропорт Схід Харків-2017».

Львівщину на Форумі представляє директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Наталія Хмиз, яка візьме участь у дискусійній панелі на тему: «Органічне виробництво - майбутнє вже сьогодні» та «Концептуальні засади розвитку кооперації на селі в Харківському регіоні. Досвід областей».

Головними темами Форуму є питання переорієнтації вітчизняного сільського господарства на нові ринки, трудової міграції та продовольчої безпеки, а також відзначення кращих підприємств регіону премією AGROPORTAwardsKharkiv, яку започаткували під час проведення Міжнародного форуму  «AGROPORTWestLviv-2017».

Варто зазначити, що в межах заходу підписали Меморандум порозуміння між Харківською, Львівською та Херсонською обласними державними адміністраціями  щодо обміну досвідом в сфері розвитку сільськогосподарської кооперації.

Довідково:

АГРОПОРТ – Міжнародний форум, що є одним з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі. З 2016 року АГРОПОРТ відбувається в оновленому форматі «Схід-Захід» у двох містах – Львові та Харкові.

У 2018 році «AGROPORTWESTLVIV» триватиме впродовж 19-21 квітня на території Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4645
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+104
Одужало:
1113
+56
Померло:
186
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ