Для українських та міжнародних компаній проведуть семінар із корпоративної відповідальності

31 серпня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

У вівторок, 5 вересня, Центр «Розвиток КСВ» за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні проведе семінар «Корпоративна соціальна відповідальність: оціни свою компанію». В межах заходу учасникам запрезентують самооцінку для компаній розроблену Центром, а також рекомендації щодо відповідальної бізнес-поведінки.

Учасники, представники компаній, зможуть дізнатися більше про міжнародні норми для ведення відповідального бізнесу, в тому числі Керівні принципи ОЕСР для багатонаціональних компаній, рекомендації компаніям, як впроваджувати корпоративну соціальну відповідальність  в Україні, кейси з відповідальної бізнес-поведінки українських і міжнародних компаній в Україні, створення Національного Контактного пункту з просування Керівних принципів ОЕСР для багатонаціональних компаній при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі в Україні та сферу його відповідальності.

Також, учасники зможуть пройти самооцінку для своєї компанії, ознайомитися з веб-сайтом і керівництвом для компаній з відповідальної бізнес-поведінки.

До участі у заході запрошуються українські та міжнародні компанії.

Участь у заході – безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова (прохання вказати ПІБ, компанію, посаду та контактні дані).

Контакти Центру «Розвиток КСВ»: (044) 292 02 48, ld@csr-ukraine.org

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ