Стан усіх потерпілих внаслідок отруєння на Золочівщині - покращується

16 серпня 2017р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

За інформацією Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф впродовж дня та ввечері 14 серпня до інфекційного відділення Золочівської ЦРЛ госпіталізували 7 осіб, серед них - 1 дитина із симптомами гострого гастроентероколіту (ГКІ) у середньо-важкій формі.

Встановлено, що потерпілі напередодні святкували на весіллі в кафе “Немо” у с. Ясенівці Золочівського району. Усього на весіллі перебувало майже 100 гостей.

Станом на 06:00 год 16 серпня, нових госпіталізованих із числа осіб, які брали участь у святі, немає.

Стан хворих середньої важкості із тенденцію до покращення. Пацієнтам проводиться необхідний комплекс лікувально-діагностичних заходів відповідно до клінічних протоколів МОЗ України. Загрози життю та здоров’ю потерпілих немає.

У вогнищі інфекції працюють працівники територіального та обласного підрозділів Лабораторного центру та Держпродспоживслужби. Уточнюється епідеміологічний анамнез, встановлюються контактні особи.

Роботи з ліквідації медико-санітарних наслідків події продовжуються.

Нагадуємо, що основними причинами спалахів гострих кишкових отруєнь нехтування елементарними правилами особистої гігієни, порушення технологій приготування їжі, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах, без належного температурного режиму. Більшість групових інфекційних захворювань та отруєнь виникають після проведення масових заходів.

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації наголошує на особистій відповідальності керівників закладів торгівлі та громадського харчування згідно зі статтею 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та статтею 325 Кримінального кодексу України за порушення санітарних правил і норм.

Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. У разі виявлення перших ознак кишкової інфекції необхідно терміново звернутись до найближчої лікувальної установи. Самолікування небезпечне для здоров'я.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4599
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+121
Одужало:
1057
+48
Померло:
183
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ