У Львівській ОДА обговорили стратегію розвитку ДП "Львівський облавтодор"

10 серпня 2017р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 10 серпня, під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Гримак з т.в.о. голови правління державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» Романом Косинським обговорили пріоритетні напрямки розвитку дорожньої галузі на Львівщині.

Одним із головних завдань державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» сьогодні є виконання обсягів робіт з будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, мостів, інших споруд та елементів облаштування доріг.

Відтак, Львівська ОДА висловила наміри напрацювати та розробити стратегію розвитку ДП «Львівський облавтодор» як конкурентно спроможної організації на ринку дорожньо-будівельних робіт у Львівській області.

Дочірнє підприємство «Львівський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» є основним підприємством, що здійснює експлуатаційне утримання доріг загального користування у Львівській області. Жодне інше підприємство в межах області не має достатніх матеріальних та людських ресурсів для виконання аналогічних завдань.

Реалізація заходів з експлуатаційного утримання доріг загального користування, особливо в зимовий період, є необхідною передумовою для гарантування безпеки дорожнього руху.

Відтак, стабільна робота цього підприємства має велике значення як для учасників дорожнього руху, так і для Львівщини загалом.

Зазначимо, що Львівщина – пілотна область з точки зору реорганізації облавтодору.

В умовах постійного недофінансування дорожньої галузі, з метою недопущення негативних наслідків, які позначалися на фінансово- господарському стані, ДП «Львівський облавтодор» потребував реорганізації.

Розвиток дорожньої галузі, зокрема транспортної інфраструктури, - є одним із пріоритетних напрямків роботи Львівської обласної державної адміністрації .

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 06.07.2020 09:40
Пацієнтів загалом звернулось:
4178
+37
Очікують
результати тесту:
485
+37
Підтверджені випадки COVID-19:
6301
+105
Одужало:
965
+75
Померло:
164
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ