Всесвітні ігри Нескорених: спортсмени Львівщини готуються до міжнародних змагань у Торонто

27 липня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

На Львівщині триває активна фаза підготовки військових, які у вересні візьмуть участь у Іграх Нескорених («Invictus Games») у Торонто. У четвер, 27 липня, на лучному полі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України на вулиці Клепарівській, 39а відбулось показове тренування спортсменів – учасників  міжнародних спортивних змагань серед військовослужбовців.

Україну на Всесвітніх іграх представлятимуть четверо спортсменів зі Львівщини. Зокрема, члени основного складу – Катерина Михайлова, Роман Паньченко, Дмитро Сидорук та резервного складу – Дмитро Афанасьєв. Для усіх них пріоритетним видом спорту є стрільба з лука.

«Свою найголовнішу перемогу в житті ви вже здобули. Перемогу для вас, для всього нашого суспільства. Ми пишаємося вами, вболіваємо за вас і чекаємо того моменту, коли на всесвітніх змаганнях український прапор підніметься найвище і зазвучить Державний гімн. Дуже хочу, аби в Торонто перед усім світом ви продемонстрували, що ви – найкращі», - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка. 

Зазначимо, персональний склад української команди сформовано з українських військовиків, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків та в зоні АТО. До національної команди увійшло 30 учасників – 18 ветеранів та 12 військовослужбовців Збройних Сил України. З цього числа сформували основний та резервний склади – по 15 учасників.

«Ігри Нескорених-2017» триватимуть з 23 до 30 вересня, збірна команда України вирушить у Торонто 21 вересня.

Довідково.

«Ігри нескорених» (Invictus Games) – це міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку. 

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7410
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11142
+161
Одужало:
2949
+13
Померло:
309
+4

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ