Результати дослідження витрат закладів охорони здоров’я Львівщини презентували у представництві Світового банку

11 липня 2017р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 липня 2017 року, у представництві Світового Банку в Україні відбулась робоча нарада за участі голови Львівської ОДА Олега Синютка та директора департаменту охорони здоров’я Ірини Микичак.

 На зустрічі було презентували і обговорили результати дослідження витрат закладів охорони здоров’я та кількісне обстеження надання послуг «Public Expenditure Tracking Survey (PETS) and Quantitative Service Delivery Survey (QSDS)».

Нагадаємо, навесні 2016 року за фінансування Світового Банку у Львівській та Полтавській областях розпочалась реалізація дослідження серед міських та районних  лікувально-профілактичних закладів первинного та вторинного рівня.

Перший етап дослідження полягав у проведенні опитування працівників установ та пацієнтів, які отримали амбулаторно-поліклінічну допомогу,  щодо задоволеності отриманими медичними послугами, яке здійснював Київський міжнародний інститут соціології.

Другий етап - оцінка показників діяльності закладів охорони здоров’я шляхом аналізу структури прямих та непрямих видатків структурних підрозділів.

Ключові слова:

медицинасвітовий банк

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ