Експерти Світового банку відвідали медичні заклади Львівщини

11 липня 2017р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Глобальний лідер з питань ухвалення та реалізації наукових рішень Девід Уїльсон та спеціаліст Світового банку з моніторингу і оцінювання Ніколь Фрезер-Харт відвідали заклади охорони здоров’я Львівської області. Упродовж трьох днів, експерти знайомились із роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Краковець Яворівського району, Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, ендокринологічного центру, кардіологічного центру, онкологічного центру, а також Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

Також Ніколь Фрезер-Харт зустрілась із медичними статистами Львівського обласного медичного інформаційно-аналітичного центру та ознайомилась із наявними статистичними даними галузі охорони здоров’я Львівської області.

В межах візиту фахівці зібрали дані для аналізу на основі каскадного підходу по 4-ох напрямках неінфекційних захворювань - цукровому діабеті, гіпертензії, раку грудної залози та шийки матки, та визначили ефективні інтервенції для надання допомоги при даних недугах.

«Співпраця із Світовим банком, зокрема, у галузі громадського здоров’я є надзвичайно важливою. В рамках реформування системи охорони здоров’я у Львівській області працюватиме центр Громадського здоров’я, робота якого повинна базуватись на ефективних світових практиках», - зазначила під час візиту Ірина Микичак, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Зазначимо, що візит експертів Світового банку відбувся з метою підсилення напрямку громадського здоров’я в рамках проекту Світового банку та Швейцарського бюро співробітництва «Підтримка реформ і ефективного урядування у сфері охорони здоров’я в України».  

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ