Перспективи розвитку культурної сфери Львівщини обговорили із міністром культури Євгеном Нищуком

6 Червня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У межах робочої поїздки на Львівщину Міністр культури України Євген Нищук обговорив основні питання розвитку мистецьких закладів та плани розвитку культурної сфери області із головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою. 

Серед інших, розглянули питання виділення із державного бюджету коштів на проведення внутрішніх ремонтних робіт Національного академічного українського драматичного театру ім. М.Заньковецької до його 100-річчя.

Голова Львівської облдержадміністрація звернувся до Міністра культури України щодо підтримки у наданні Львівській обласній філармонії, Львівській Державній Академічній чоловічій хоровій капелій «Дударик» та Галицькому академічному камерному хору  статусу «національних».

Окрім того, на зустрічі ініціювали продовження часу екскурсійного обслуговування відвідувачів у літній період часу відділів Львівської національної галереї мистецтв ім.Б. Г. Возницького – Олеського, Золочівського та Підгорецького замків.

Також Євген Нищук запевнив, що батальні полотна Мартіно Альтамонте не переїжджатимуть, а продовжать експонуватись у відділах Львівської національної галереї мистецтв.

 

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.07.2020 10:20
Пацієнтів загалом звернулось:
4235
+57
Очікують
результати тесту:
485
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
6445
+144
Одужало:
971
+6
Померло:
164
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ