Науковці з Китаю і Львівщини проводитимуть спільні дослідження

2 Червня 2017р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Промотури для китайських журналістів та молодих вчених, обмін студентами і науковими напрацюваннями – про це говорили перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський та китайські науковці, які спеціалізуються на дослідженні історії України від ранньослов’янських часів.

Представники Академії суспільних наук Китайської Народної Республіки Чжан Хун, Бай Шіаохон та університету провінції Хейлунцзян Джін Хуйшін прибули на Львівщину для встановлення контактів із керівництвом Львівського національного університету імені Івана Франка. У подальшому планується проведення спільних досліджень та освітніх обмінів.

Ростислав Замлинський, звертаючись до гостей, зауважив, що науковці двох країн повинні спільно працювати над розробкою різноманітних досліджень, зокрема вивченням історичних зв’язків між Україною і Китаєм.

Перший заступник голови облдержадміністрації запросив головних редакторів науково-дослідних видань Китаю та молодих вчених, що вивчають Україну, відвідати Львівщину з промоційним туром. Крім того, сторони обговорили можливість обміну мистецькими колективами.

Китайські гості запевнили, що популяризуватимуть Україну, зокрема Львівщину на теренах своєї держави, публікуючи у ЗМІ статті та фотоілюстрації про нашу область.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ