На науковій конференції обговорили питання продовольчої безпеки області

26 травня 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 26 травня, у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулась науково-практична конференція «Економічна безпека держави, регіону, підприємства». На заході зібрались фахівці різних галузей економіки, науковці Львівщини та інших регіонів.

Участь у роботі конференції взяла заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко, яка акцентувала увагу присутніх на такому структурному елементі економічної безпеки області як продовольча безпека.

«Розуміємо, що підтримуючи розвиток дрібних фермерських та селянських господарств, налагоджуючи переробку, виробництво продукції з високою часткою доданої вартості, ми тим самим, закладаємо основу, яка в перспективі слугуватиме зміцненню продовольчої безпеки та забезпечить населення області якісними продуктами харчування», - наголосила Людмила Гончаренко.

За її словами, забезпечення виробництва якісного та безпечного продовольства в обсязі, необхідному для гарантування продовольчої безпеки є одним із ключових завдань роботи департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4599
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+121
Одужало:
1057
+48
Померло:
183
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ