Старшокласникам розповідатимуть про наслідки участі в протестних акціях

3 квітня 2017р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Відсьогодні, 3 квітня, у навчальних закладах міста Львова розпочнуться виховні години із учнями 9-11 класів. Темою цих уроків стане роз’яснення участі молоді у протестних акціях та недопущення таких дій під час навчально-виховного процесу. Такі виховні години до 6 квітня мають відбутись в усіх школах, професійно-технічних та вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.

Як повідомляють у департаменті освіти та науки Львівської ОДА, такі заходи зумовлені провокаційними акціями з перекриття дороги поблизу кордону із Польщею, які вже двічі планувались на Львівщині. Учасниками останньої провокації, яка відбувалась на трасі Львів-Рава-Руська 29 березня, випадково стали учні кількох навчальних закладів Львова.

«З учнями, яких загітували на участь у провокаційних акціях, вже організовано роз’яснювальну роботу. Також відбулись зустрічі з їхніми батьками та кураторами груп, - розповідає директор департаменту Любомира Мандзій. - У навчальних закладах також триває службове розслідування, за результатами якого особи, які відповідають за стан відвідування занять та організацію виховної роботи будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності».

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ