Бізнес та влада розвивають транскордонну співпрацю

24 березня 2017р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про розвиток транскордонного співробітництва та врегулювання ситуації на міжнародних пунктах пропуску говорили у п'ятницю, 24 березня, на засіданні профільної робочої групи у Львівській ОДА. Учасники дискусії підсумували результати роботи за останні 6 місяців у сфері налагодження транскордонної співпраці.

Серед присутніх – перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, представники митних та прикордонних служб, Європейської Бізнес Асоціації, Львівської торгово-промислової палати та дипломатичного корпусу.

"Найефективнішим елементом співпраці представників бізнесу та влади може і має бути налагодження міжнародних зв’язків. Особливо у питаннях врегулювання перетину міжнародних пунктів пропуску, - зазначив перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський. - Відтак зараз маємо спільно працювати та узгоджувати дії задля досягнення кращих результатів".

Представники Львівської ОДА також поінформували учасників зустрічі про заходи, які здійснюються з метою розвитку транскордонного співробітництва, розбудови прикордонної інфраструктури та пунктів пропуску.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ