Михайло Костюк ознайомився з діяльністю ФГ «Шеврет»

13 грудня 2012р, Новини. Прес-служба ОДА

12 грудня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк  здійснив робочу поїздку в Мостиський район та ознайомився з діяльністю фермерського  господарства «Шеврет», власниками якого є мешканка Львівщини Марія Хом’як та її чоловік - бельгієць Бернард Вілем.

Основна мета господарства – вирощування кіз, проведення робіт з селекції козиного стада, а також виробництво сирів з козиного молока за фермерськими французькими технологіями. Для цього ФГ купувало кози в місцевих підсобних господарствах, а також закупили десяток породистих самців та 40 кіз Зааненської породи, які були завезені з Європи.

Сьогодні в господарстві загалом близько 450 кіз, з них 200 продуктивні. Однак фермери ставлять собі за мету досягти господарства в тисячу голів, з яких 700 були б продуктивними. На фермі проводять селекцію кіз, мета якої отримання дуже близької до Зааненської породи, яка добре адаптувалася до кліматичних умов в Україні, така порода буде називатися Галицька Зааненська.

Голова Львівської облдержадміністрації  продегустував сирну продукцію  і зазначив, що такі фермерські господарства  є вдалим прикладом для наслідування: «Добре було б, щоб Бернард Вілем провів тренінги для фермерів інших господарств області як правильно та успішно вести господарку». Також голова Львівської ОДА оглянув  як відбувається розчищення  від снігу автомобільних доріг області.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ