Перевагу при закупівлі деревини матимуть підприємства із глибинною переробкою, - нарада в ОДА

17 березня 2017р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Підприємства Львівщини, котрі здійснюють глибинну переробку деревини, матимуть перевагу у забезпеченні сировиною. Про це 17 лютого йшлось на зустрічі голови Львівської ОДА Олег Синютки із представниками лісогосподарських та деревообробних підприємств.

«Сьогодні боротьба за деревину на Львівщині є досить серйозна, адже ця галузь є чи не найпотужнішою серед інших регіонів України, - наголосив Олег Синютка. - Тому ті підприємства, які займаються глибинною переробкою, повинні мати достатній сировинний ресурс для здійснення діяльності, адже це нові робочі місця, це податки. Натомість, найменше мають отримувати ті, хто ріже дерево лише впоперек».

Щоб мати змогу визначити підприємство, яке справді має найбільшу потребу у сировині, у Львівській ОДА розробили спеціальний рейтинг, який і представили учасникам зустрічі.

За словами директора департаменту економічної політики облдержадміністрації Романа Филипіва, оцінка деревообробника здійснюватиметься за кількома основними критеріями. Серед них – кількість найманих працівників, податкове навантаження, ефективність виробництва, середня заробітна плата, глибина переробки деревини.

«Деревовобробна галузь для нашого регіону є дуже важливою, адже вона демонструє хорошу динаміку. Так обсяги реалізованої продукції у 2016 році зросли на понад 21%, капітальних інвестицій – на 38 %, експорту – на майже 6%», - додав він.

Роман Филипів також озвучив ряд пропозицій облдержадміністрації, котрі підтримали і представники галузі. Йдеться про утримання обсягу забезпечення суб’єктів підприємницької діяльності деревиною на рівні не меншому 2016 року, погодження лісосік, першочергове забезпечення деревиною тих деревообробників, які будуть найкращими в рейтингу. Також він акцентував увагу на необхідності моніторингу проведення аукціонів та детінізації галузі.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6463
+52
Очікують
результати тесту:
485
+52
Підтверджені випадки COVID-19:
9921
+138
Одужало:
2354
+51
Померло:
267
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ