Баскетболісти на візках - львівська команда "Union Basket" провела показове тренування

15 березня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У середу, 15 березня, відбулось відкрите тренування львівської баскетбольної команди на візках "Union Basket". Зараз Union Basket чи не єдина команда баскетболістів на візках в Україні, схожі є тільки в Харкові та Одесі.

Серед учасників команди – поранений учасник АТО Михайло Ляля, який також готується до Національного тестування в межах відбору до Ігор Нескорених, що відбудуться у вересні в Канаді.

"Цього року Ігри Нескорених відбудуться втретє, проте Україна братиме у них участь вперше. Це дуже важлива ініціатив в галузі реабілітації учасників АТО, що отримали серйозні поранення, захищаючи свою державу, - зазначила заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук. - Тренування потенційних учасників Ігор триватимуть упродовж березня-квітня, а 22-23 у Києві відбудеться остаточний відбір претендентів".
Зазначимо, поранений військовослужбовець зі Львівщини, Михайло Ляля, змагатиметься за участь у Іграх Нескорених у веслуванні на тренажері.

Довідково:

Ігри Нескорених – це міжнародні спортивні ігри в паралімпійському стилі.

До програми змагань "Ігор Нескорених-2017" увійшли такі види спорту: стрільба з луку, легка атлетика, гольф, волейбол сидячи, паверліфтинг, велоспорт, плавання, автоспорт, веслування на тренажері, теніс на візку, регбі у візку, баскетбол у візку. Змагання передбачено для чоловіків та для жінок.

Серед держав, які вже зголосилися до участі в IG – 2017 будуть представлені збірні 17 країн, зокрема Афганістану, Австралії, Канади, Данії, Естонії, Франції, Грузії, Німеччини, Іраку, Італії, Йорданії, Голландії, Нової Зеландії, Румунії, США, Великобританії та України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 05.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6690
+120
Очікують
результати тесту:
485
+156
Підтверджені випадки COVID-19:
10223
+156
Одужало:
2629
+123
Померло:
275
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ