Спортсмени зі Львівщини – серед переможців чемпіонатів України з пауерліфтингу та жиму лежачи

14 березня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Нещодавно на базі спортивного комплексу «Локомотив» в місті Коломия Івано-Франківської області завершився чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок та чемпіонат України з жиму лежачи серед усіх вікових груп. Представники збірної команди Львівщини на змаганнях вибороли низку призових місць.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, на чемпіонаті України з пауерліфтингу срібну нагороду виборола майстер спорту України Юлія Чикаліна, майстер спорту Іван Король виборов перше місце. Серед ветеранів перше місце виборов майстер спорту Петро Олар, друге місце посів Михайло Андруневич.

У чемпіонаті України з жиму лежачи представники Львівщини протягом змагального дня сім разів піднімалися на п’єдестал пошани. Зокрема серед переможців та призерів – Вікторія Марків, Софія Бздир, Василь Нечай, Богдан Фітель, Володимир Марків, Гнатюк Костянтин та Олександр Посенко.

Відтак збірна Львівської області виборола перше загальнокомандне місце серед юніорів в чемпіонаті України з жиму лежачи.

Серед юніорів та юніорок призерами чемпіонату стали представниці Львівщини Юлія Чикаліна, Назарій Маляров, Андрій Дах, Едуард Яніцький, Віктор Петрів.

Серед ветеранів у своїх вагових категоріях перемогу вибороли Петро Олар та Ярослав Чала.

За результатами змагань Чикаліна Юлія, Король Іван та Грицан Богдан увійшли до складу збірної команди України для участі у міжнародних стартах.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 140 спортсменів різних вагових категорій та вікових груп.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ