У Львові триває унікальна спеціалізована виставка "АгроТехніка-2017"

2 березня 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У середу, 1 березня, на "Арені Львів" стартувала ювілейна X спеціалізована виставка "АгроТехніка-2017", на якій зразки сільськогосподарської техніки презентують представники близько 100 підприємств з 20 областей України. Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

До уваги відвідувачів пропонується сільськогосподарська техніка, обладнання, комплектуючі, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур, сучасні технології і проекти у сільському господарстві.

"Проведення такого заходу є дуже важливим для аграріїв, адже у нинішніх умовах ефективний розвиток сільського виробництва неможливо забезпечити без новітньої техніки, без застосування нових знань та інноваційних технологій, - зазначила у вітальному слові Наталія Хмиз. - Ця виставка дає можливості сільськогосподарським виробникам та фермерам вибрати та придбати техніку, запчастини та комплектуючі на початку посівної кампанії

Окрім того, в межах роботи заходу відбулася конференція "Агропромисловий комплекс Львівщини. Результати та нові умови ведення бізнесу", учасники якої ознайомились з фінансовою підтримкою аграрного сектору економіки у 2017 році, новаціями податкового та земельного законодавства, вимогами щодо безпечності сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

Виставка триватиме до 3 березня.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4599
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+121
Одужало:
1057
+48
Померло:
183
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ