Львівщина ділиться досвідом підтримки та розвитку ягідних кооперативів

21 лютого 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У понеділок, 20 лютого, в м. Дніпро розпочала роботу друга національна конференція "Мільйон з гектара". Тематика заходу – інтенсивні технології сільського господарства, які можуть впроваджувати невеликі виробники аграрної продукції. Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

"Минулого року на Львівщині суттєво збільшились площі комерційних проектів під вирощування малини, адже клімат регіону є дуже сприятливим для вирощування цієї ягоди. Вільні землі області можна використовувати для закладання ягідних проектів та проектів з вирощування нішевих культур, які мають великий експортний потенціал", - зазначила під час свого виступу на аграрній конференції директор департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Наталія Хмиз.

Окрім цього, у рамках проведення заходу між управлінням  агропромислового розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації та департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації підписано меморандум про співпрацю щодо сприяння розвитку агропромислового комплексу обох областей. В рамках домовленостей фермери, сільгосппідприємства з двох областей зможуть обмінюватися досвідом та налагоджувати співпрацю.

Ключові слова:

АПРягідні кооперативи

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4645
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+104
Одужало:
1113
+56
Померло:
186
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ