Центр керування повітряним рухом, вагові комплекси, сполучення з Перемишлем, - звіт про інфраструктуру

1 лютого 2017р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Про збереження доріг, автомобільні пасажирські перевезення, авіаційний і залізничний транспорт на Львівщині розповів сьогодні, 1 лютого, очільник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло, звітуючи перед громадськістю.

За його словами, в області для збереження автодоріг у 2016 році придбали три комплекти портативних вагових комплексів та облаштували три нових місця здійснення габаритно-вагового контролю. "Управління Укртрансінспекції у Львівській області здійснило 8130 перевірок дотримання великогабаритним транспортом допустимих навантажень на вісь. У результаті – порушники сплатили – 138,8 тис грн штрафних санкцій", - повідомив посадовець.

Говорячи про позитивні зрушення в галузі автомобільних пасажирських перевезень, Роман Кокотайло зауважив, що минулого року на маршрутах області збільшилася на 11 одиниць кількість автобусів, які відповідають вимогам перевезень людей з обмеженими можливостями; створили комунальне підприємство "Центральна диспетчерська служба пасажирських перевезень"; провели 4 транспортних конкурси по 617 об’єктах та ін.

озвиток пасажирських перевезень – одна з стратегічних цілей департаменту на 2017 рік. Вона передбачає зокрема, монетизацію пільг на пасажирські перевезення, диспетчеризацію пасажирських перевезень (встановлення GPS-трекерів), розширення маршрутної авіамережі та автобусних маршрутів", - повідомив посадовець.

Як поінформував керівник департаменту, у 2016-му відкрили п’ять нових регулярних авіарейсів до Радома, Мінська, Вільнюса, Стамбула і Києва та залучили трьох нових авіаперевізників. "На разі вильоти зі Львова здійснює 17 перевізників за 24 напрямками, з яких 20 – міжнародні", - наголосив Роман Кокотайло. Крім того, відкрили Центр керування повітряним рухом, який охоплює 8 областей.

Серед досягнень у залізничному транспорті посадовець назвав відновлення прямого залізничного сполучення між Львовом та Перемишлем та будівництво Бескидського тунелю довжиною 1764,5 м.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ