На Львівщині введено в експлуатацію 11 нових газових свердловин, - звіт департаменту ПЕК

27 січня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 27 січня, звітував про основні досягнення та результати минулого року керівник департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Михайло Мельник.

За словами посадовця, торік на Львівщині введено в експлуатацію 11 нових газових свердловин, розпочато будівництво магістрального газопроводу Дроздовичі-Більче-Волиця, який дозволить об’єднати газотранспортні системи України та Республіки Польща, інвестовано 598 млн грн у технічне переоснащення системи електропостачання області.

Михайло Мельник під час виступу зауважив, що робота цьогоріч буде зосереджена на технічному переоснащенні вугільних шахт регіону, введенні в експлуатацію нових потужностей альтернативної та відновлювальної енергетики, нових газових свердловин.

Присутній на звіті перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський наголосив, що модернізація і технічне переоснащення обладнання та введення в дію нових лав дасть поштовх до розвитку ДП "Львіввугілля". А зменшення зольності рядового вугілля підвищить якість товарної продукції та збільшить об’єми вуглевидобутку на 30%: з 4,6 тисяч т/добу у 2016 році до 6 тисяч т/добу у 2017 році.

Підсумовуючи, Ростислав Замлинський запропонував присутнім науковим, громадським, бізнесовим, експертним середовищам активно долучатися до роботи Департаменту ПЕК в частині розроблення та внесення змін до законодавства, що сприятиме розвитку паливно-ергетичному комплексу області. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ