Радіоміст, флешмоби, тематичні уроки, - освітяни відзначатимуть День соборності України

20 січня 2017р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У неділю, 22 січня, до Дня соборності України, у навчальних закладах Львівщини відбудеться низка виховних та тематичних заходів.

Зокрема, о 12:00 год розпочнеться урочистий радіоміст вихованців дитячої радіостанції імені В. Мархасіна "Схід і Захід разом" Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

О 13:00 год біля пам’ятника Тарасу Шевченку у м. Львові відбудеться флешмоб, організований Львівським обласним учнівським парламентом.

О 14:00 год у парку "Погулянка" розпочнеться молодіжна акція "Міст Єдності".

Окрім цього, 25 січня у приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя пройде круглий стіл за участі педагогів Львівщини, присвячений Дню соборності України. Початок заходу – о 14:00 год.

Також впродовж січня у загальноосвітніх навчальних закладах області проводяться тематичні уроки, виховні години, конференції, семінари, відбуваються зустрічі учасників АТО, ветеранів Української Повстанської Армії, колишніх політв’язнів з учнівською молоддю.

У Львівській обласній науково-педагогічній бібліотеці та бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів організовано експозиції про видатних діячів Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. А в приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя представлено тематичну виставку книг, журналів, світлин "Українські педагоги у формуванні ідей Соборності України".

Ключові слова:

День соборностіосвіта

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 25.05.2020 11:15
Пацієнтів загалом звернулось:
2085
+31
Очікують
результати тесту:
125
+31
Підтверджені випадки COVID-19:
1360
+27
Не підтверджено діагноз:
5257
+96
Одужало:
287
+11
Померло:
38
+2
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ