Сьогодні у школах Стрия розпочався навчальний процес

11 січня 2017р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У середу, 11 січня, у школах м. Стрия стартував навчальний процес. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

За словами директора департаменту Любомири Мандзій, 16 січня розпочнеться навчання і у загальноосвітніх навчальних закладах, які перебували на карантині, у м. Львів, Борислав, Дрогобич, Новий Розділ, Самбір, Трускавець, Червоноград, а також у таких районах як Бродівський, Буський, Городоцький, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Мостиський, Радехівський, Сколівський, Сокальський, Старосамбірський, Стрийський, Яворівський райони та на території Заболотцівської, Міженецької та Новоміської ОТГ.

"З 20 січня стартує навчальний процес у ЗНЗ Миколаївського району, і з 23 січня – в решті ЗНЗ області. Зокрема, у м. Моршин, Дрогобицькому, Перемишлянському, Пустомитівському, Самбірському, Старосамбірському, Турківському районах та Новострілищанській, Гніздичівській, Бабинській, Бісковицькій, Вільшаницькій, Волебаранецькій, Дублянській, Луківській, Новокалинівській, Чукв’якській та Грабовецькій ОТГ", - розповіла Любомира Мандзій.

За словами Любомири Мандзій, терміни та тривалість зимових канікул у 2016/2017 навчальному році встановлювались ЗНЗ області за погодженням з відповідними органами управління освітою.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ