У Палаці Потоцьких нагородили переможців Обласної премії в галузі культури

23 грудня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 23 грудня, у Палаці Потоцьких нагородили переможців Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2016 році. Привітали та нагородили дипломами та грошовими преміями найкращих митців заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська та заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

"Це вже в 15-те ми нагороджуємо найталановитіших митців Львівщини. Сподіваємось, ви творитимете й надалі на радість усім, - наголосила Маріанна Вільшинська. - Також  напередодні Нового року хочемо побажати вам здоров’я і добробуту, творчих злетів і здобутків та насамперед миру. Якщо вся Україна житиме в мирі, й ви творитимете лише світлі та радісні шедеври".

Переможців вже традиційно визначило журі із відомих митців, науковців та керівників обласних організацій, творчих спілок, у 13-ти номінаціях. Зокрема, у таких як мистецтвознавство і культурологія; музейна справа; збереження культурної спадщини; поезія; проза; літературознавство, сучасна літературна критика та переклади; журналістика та публіцистика; музичне мистецтво; образотворче мистецтво; декоративно-ужиткове мистецтво; народна творчість; дизайн; архітектура.

Зі списком нагороджених у відповідних номінаціях можна ознайомитись тут.

Також для глядачів пролунали різдвяні колядки та пісні.

Нагадаємо, оголосили переможців у четвер, 15 грудня, у приміщенні Львівської ОДА під час підсумкового засідання журі з присудження обласної премії у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6463
+52
Очікують
результати тесту:
485
+52
Підтверджені випадки COVID-19:
9921
+138
Одужало:
2354
+51
Померло:
267
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ