Міжнародна група компаній VimpelCom і Київстар відкрили на Львівщині глобальний сервісний центр

16 грудня 2016р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 16 грудня, у Львові (вул. Шевченка, 111а) урочисто відкрили новий глобальний сервісний центр міжнародної групи компаній VimpelCom і Київстар. Новий підрозділ виконуватиме функції централізованого офісу та обслуговуватиме абонентів в Україні, а також мобільних операторів Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизії, Таджикістану та Узбекістану. Також це дозволить забезпечити роботою близько 900 мешканців області.

Участь у відкритті взяв голова Львівської обласної державної адмінстрації Олег Синютка, засновники, керівники та працівники нового сервісного центру.

"Ми пишаємося тим, що такі великі компанії із сучасним обладнанням обирають саме Львівщину. До нас прийшов глобальний впізнаваний гравець, який використовує сучасні технології, і за яким обов'язково прийдуть інші, - зазначив під час урочистого відкриття центру Олег Синютка. - Тішить, що випускники львівських вишів сьогодні є затребованими на ринку праці і мають можливіть заробляти гідну заробітню плату у комфортних умовах у себе вдома, тут, на Львівщині. Зі свого боку ми обіцяємо забезпечити високваліфікаваних працівників, відсутність корупції та адміністративне сприяння. Натомість очікуємо нових робочих місць та високу заробітну плату".

Зазначимо, що Глобальний сервісний центр "Київстар" дозволить прискорити ефективність, оптимізувати можливості обробки даних і стандартизувати роботу. Він займатиметься обслуговуванням операцій з фінансів, закупівель і HR-процесів.

Нагадаємо, що із 2009 року компанія "Київстар" входить до глобальної мережі телекомунікаційних послуг “VimpelCom”. За кількістю клієнтів це один із найбільших операторів мобільної мережі у світі. Компанія має 205 мільйонів абонентів у 20 країнах. У 2015 році дохід “VimpelCom” становив близько 9,6 млрд доларів США.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 06.07.2020 09:40
Пацієнтів загалом звернулось:
4178
+37
Очікують
результати тесту:
485
+37
Підтверджені випадки COVID-19:
6301
+105
Одужало:
965
+75
Померло:
164
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ