На здобуття Обласної премії у галузі культури представлено 24 подання

9 грудня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У четвер, 8 грудня, у приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося засідання Журі з визначення Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2016 році. Цьогоріч на здобуття премії представлено 24 подання. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Журі зокрема, розглянули найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Варто зазначити, що у 2016 році введено окрему номінацію – "Збереження культурної спадщини – імені Бориса Возницького".

Додамо, що до складу журі відтепер, окрім представників творчих спілок та митців Львівщини, увійшли і викладачі із Львівської національної академії мистецтв (Володимир Одрехівський, Роман Яців, Богдан Пікулицький); гуманітарних факультетів Львівського національного університету ім. І.Франка (Богдан Тихолоз, Святослав Пилипчук); Української академії друкарства (Володимир Стасенко) та Національного лісотехнічного університету (Володимир Прусак).

Переможців Премії визначать напередодні Нового року.

Перелік подань можна переглянути тут.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6463
+52
Очікують
результати тесту:
485
+52
Підтверджені випадки COVID-19:
9921
+138
Одужало:
2354
+51
Померло:
267
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ