В Академії сухопутних військ відбулись урочистості з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України

5 грудня 2016р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 5 грудня, в національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочистості з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України.

"Наша армія за 25 років свого існування пройшла тернистий шлях. Її грабували та намагалися знищити. Проте вона стала на шлях відродження і головне – на захист України у ту мить, коли російський агресор ступив на кримську землю, - наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. - Сьогодні за плечима нашого народу – військо, що зупинить агресора. Український солдат, що є спадкоємцем козацької та повстанської слави, мужній та здатний захищати ціною власного життя Українську державу. Я переконаний, ми збудували сильну армію, бо є спадкоємцями великої слави і великої звитяги. За одну мить може помінятися світ і восторжествувати правда. Тому ми віримо у власну армію та її міць. Слава Збройним силам України. Слава Україні!"

Від імені Президента України голова ОДА вручив державні нагороди військовослужбовцям. Також очільник області нагородив військовиків почесними грамотами облдержадміністрації, а волонтерів – цінними призами.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ