Національна академія сухопутних військ – серед найкращих на форумі "Інноватика в сучасній освіті"

2 листопада 2016р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Днями в Києві завершилися восьмий міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті" та Четверта міжнародна виставка закордонних закладів освіти "World Edu", участь у яких взяли представники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Про це повідомляють у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Цьогоріч до форуму долучилися 538 навчальних закладів із 24 регіонів України, а також Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії та Греції.

У Національному виставковому конкурсі "Видатних науково-практичних досягнень в освіті" Академія нагороджена у номінації "Електронний освітній ресурс" за розробку програмного забезпечення "СіУВ-Львів" та «Кропива" ("МАПА") та впровадження його до навчального процесу.

За презентацію "Застосування інформаційно-комунікаційних технологій і електронних засобів навчання для підвищення якості підготовки військових фахівців" колектив видового військового вишу нагородили Почесним дипломом презентації.

А у номінації "Інноваційні підходи до впровадження медіаосвітніх технологій для підвищення якості освітньої діяльності" Академія нагороджена дипломом "Лауреат конкурсу I ступеня".

За підсумками конкурсу – Національна академія сухопутних військ також отримала диплом "За активну участь в інноваційній освітній діяльності".

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 30.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2313
+56
Очікують
результати тесту:
108
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
1619
+56
Не підтверджено діагноз:
6720
+373
Одужало:
379
+18
Померло:
53
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ