На Янівському кладовищі вшанували Українських Січових Стрільців

1 листопада 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У вівторок, 1 листопада, на Янівському кладовищі у рамках відзначення 98-ї річниці Листопадового чину біля Меморіалу Українських Січових Стрільців відбулося урочисте віче. Участь у ньому взяли представники громадськості, а також влади, зокрема, заступник голови-керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації  Маріанна Вільшинська та заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

Представники громадськості пройшлися ходою від центрального корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка до Янівського кладовища. Там відбулося урочисте віче. Також пам'ять борців за волю України вшанували покладанням квітів до Меморіалу Українських Січових Стрільців.

"Сьогодні ми вшановуємо загиблих борців за волю України. Як і тоді, 98 років тому, московська загроза є актуальною. Ворог зі Сходу досі прагне знищити та розділити наш народ. Тому від часу утворення ЗУНР актуальним залишається лозунг “Не може бути в нас страху”, - зазначила заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська. - Однак як і тоді наші патріоти усвідомлюють: Україна має бути незалежною. Тому ми маємо бути мужніми і сильними та підтримувати тих хлопців, які сьогодні захищають нашу державу на Сході".

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ