Олімпійці Львова Тарас Міщук та Ксенія Пантелєєва взяли участь у проекті НОК України OlimpicLab

1 листопада 2016р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Цими днями у Львівській ЗОШ № 37 за участі уславлених олімпійців Львівщини відбувся інтерактивний освітньо-виховний захід НОК України #OlympicLab у модулі "Історія олімпійського руху". У ньому взяли участь зокрема, заслужений майстер спорту України з фехтування, учасниця двох літніх Олімпіад 2012 року у Лондоні та 2016 року в Ріо-де-Жанейро Ксенія Пантелєєва, веслувальник-каноїст, бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Тарас Міщук та 78 школярів 4-х класів і їх вчителі.

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

За її словами, школярам розповіли про історію Олімпійського руху. Зокрема, про сучасні змагання розказали гості-олімпійці Тарас Міщук і Ксенія Пантелєєва як безпосередні учасники Ігор літніх Олімпіад.

Серед гостей заходу були і представники Львівського державного університету фізичної культури імені І.Боберського, відділення НОК у Львівській області, учасниця зимових Олімпійських Ігор в Ліллегаммері Христина Опьола, котра вручила комплект тематичних книг для шкільної бібліотеки з автографами присутніх олімпійців.

Наприкінці зустрічі школярів розподілили на три команди задля участі в олімпійській вікторині. За активну участь у заході усі діти отримали подарунки від НОК України та сфотографувалися з олімпійцями на згадку.

Ключові слова:

олімпійціурок

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ