Першокурсники ліцею імені Героїв Крут склали "Урочисту Клятву"

14 жовтня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У п'ятницю, 14 жовтня, у День захисника України, першокурсники Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут склали "Урочисту Клятву" на площі навпроти пам’ятника Тарасові Шевченку.

"Сьогодні для вас, дорогі ліцеїсти, особливий день. Адже після прийняття Клятви ви стали справжніми чоловіками, готовими захищати нашу державу. Тепер крокуватимете у славний світ української звитяги. І не випадково Клятву складаєте саме у цей день - Свято Покрови Божої Матері, День створення УПА і День захисника України – особливий для кожного мешканця нашої держави і українців за її межами, коли вони вшановують славних наших воїнів усіх поколінь, -  наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. - А нам є чим і ким гордитися. Від тих часів, коли наші воїни прибили щит на воротах Царгорода, громили ворога під Пилявцями і Жовтими Водами, до часів коли  воїни УПА зробили великий вклад у збереження нашої історичної пам’яті, адже об’єднали епоху Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки і епоху відновлення Української держави, - і аж до сьогодення. Будьте професійними, могутніми, вірними пам’яті своїх попередників, бо на нашу з вами долю припало неспросте випробування – захистити Україну від агресора та повернути їй попередні кордони, аби наш синьо-жовтий прапор майорів і над Донецьком, і над Луганськом, і над Севастополем. І це під силу вам, молодим героям, нащадкам славних українських воїнів, які повинні сміливо дивитися вперед – у бік перемоги, слави і величі".

Під час урочистостей їх учасники згадали і вшанували пам'ять ліцеїстів-крутян, які полягли на Сході України, при обороні незалежності нашої держави і тих, що полягли за Україну у 1918 році. Представники влади та громадськості також вшанували пам'ять Великого Кобзаря Тараса Шевченка покладанням квітів до його монумента.

Побачили учасники та гості свята і хореографічну композицію "Пам'ятай про Крути" у виконанні колективу ліцею та послухали виступ хору закладу.

Опісля відбулося урочисте проходження ліцеїстів під музичний супровід оркестру із подальшим переходом до Гарнізонного Храму Святих Верховних Апостолів Петра і Павла.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4645
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+104
Одужало:
1113
+56
Померло:
186
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ