У Товаристві незрячих відзначили День білої тростини

13 жовтня 2016р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

У середу, 12 жовтня, у приміщенні будинку культури Львівської обласної організації Українського товариства сліпих урочистим концертом відзначили Міжнародний день білої тростини. Зокрема, свою майстерність показали творчі колективи товариства та інших громадських організацій інвалідів. Найактивніші члени УТОС також отримали почесні  грамоти від імені голови обласної державної адміністрації.

Як наголошують у департаменті соціального захисту населення ОДА, Львівське товариство незрячих, яке й виступило ініціатором урочистостей, на сьогодні налічує понад 2 тисяч членів.

"Усі ці громадяни потребують особливої уваги та підтримки з боку держави для забезпечення повноцінної інтеграції у суспільне життя, реалізації своїх потенційних можливостей, - наголошує начальник управління соціального обслуговування та захисту населення Тетяна Медвідь. - Тому метою таких заходів є привернення уваги до потреб незрячих".

Зазначимо, що Міжнародний день білої тростини відзначається у багатьох країнах світу. Спілки незрячих людей намагаються цього дня спільно із зрячими проводити відповідні акції, спрямовані на посилення інтеграції незрячих у суспільство.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 14.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4725
+80
Очікують
результати тесту:
485
+80
Підтверджені випадки COVID-19:
7150
+147
Одужало:
1142
+29
Померло:
188
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ